Gezellige open dag!
Op 21 maart hebben we weer onze jaarlijkse open dag gehouden.
De dag begon wat grijs, maar gelukkig liet de zon zich later toch nog even zien. Ook verschillende bewoners uit de buurt kwamen gezellig langs om een kijkje te nemen en kennis te maken.
Belangstellenden die nieuwsgierig waren naar golf konden zich vooraf via het secretariaat aanmelden. Op het voor hen gereserveerde tijdstip werden ze ontvangen, kregen ze een korte clinic van onze pro’s en gingen ze daarna samen met een vrijwilliger een paar holes spelen. Voor deze kennismaking stonden hole 10 en 11 tot hun beschikking, waar een paar korte par-3 holes waren uitgezet.
Na afloop werden de deelnemers in het clubhuis welkom geheten met een kopje koffie en kregen ze allerlei informatie over golf en onze club. Het resultaat van deze dag: weer een mooi aantal nieuwe starters erbij!
Al met al was het een geslaagde en gezellige dag.
Namens de Nieuwe Leden Commissie

Welkom op Lauswolt. In Beetsterzwaag ligt al bijna 60 jaar – met een oppervlakte van 100 hectare – onze baan verscholen in de Friese bossen. Doordat we grenzen aan het Koningsdiep, hebben we verrassende buitenholes met diverse waterpartijen.
U kunt van dit alles genieten door bij ons een greenfee aan te schaffen of door een lidmaatschap te nemen. Heeft u nog geen handicap, dan kunt u ook bij ons leren golfen.