Birdwatching Day – 2 mei 2026
Op zaterdag 2 mei organiseerde de Natuurcommissie van Golfclub Lauswolt opnieuw een geslaagde Birdwatching Day. Met 10 enthousiaste deelnemers, waarvan 6 clubleden en 4 gasten van buiten de club, werd de golfbaan eens vanuit een ander perspectief bekeken.
Onder de inspirerende begeleiding van vogelkenner J.V. genoten de deelnemers van het rustige en mooie weer. Tijdens de wandeling werden veel vogels gehoord en gezien, wat uiteindelijk resulteerde in maar liefst 55 waarnemingen.
De resultaten zijn inmiddels doorgestuurd naar de NGF, die de gegevens van alle deelnemende golfclubs verzamelt en archiveert.
Na afloop werd gezellig nagepraat onder het genot van de meegebrachte koffie en gevulde koeken.
De Natuurcommissie sprak haar dank uit aan alle deelnemers voor hun enthousiasme, inzet en tijd.
Wij hopen ook volgend jaar weer op een mooie deelname te mogen rekenen!
De Natuurcommissie
Welkom op Lauswolt. In Beetsterzwaag ligt al bijna 60 jaar – met een oppervlakte van 100 hectare – onze baan verscholen in de Friese bossen. Doordat we grenzen aan het Koningsdiep, hebben we verrassende buitenholes met diverse waterpartijen.
U kunt van dit alles genieten door bij ons een greenfee aan te schaffen of door een lidmaatschap te nemen. Heeft u nog geen handicap, dan kunt u ook bij ons leren golfen.